KARİYER | SOM CIVATA SOMUN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

GELECEĞE BİRLİKTE
ADIM ATIYORUZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

SOM A.Ş. çalışanlarını mesleki gelişim, kariyer planlama, saygı, dürüstlük, cesaret ve sosyal haklar konusunda destekleyerek çalışanların süreçlerde aktif rol alabilmesi için fırsatlar sunar.

SOM A.Ş. bilgi paylaşımı ve yenilikçi düşünceyi ilke edinen çalışanları ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.

Som’da Gelecek

SOM A.Ş.’yi geleceğe taşıyacak en önemli değerimiz çalışanlarımızdır.

SOM A.Ş. İK politikası ve uygulamaları; şirketin ve markaların iş stratejilerine uygun ve sürdürülebilir büyüme için gerekli performansı destekleyecek organizasyonel yetkinlik ve beceri setlerini oluşturmaya yönelik olarak tanımlanmış ve bu paralelde yönetilmektedir. İnsan kaynakları yönetimi anlayışı, şirketin değerleri ve kültürü çerçevesinde kurum bağlılığı yüksek, değer yaratan, motive, yenilikçi çalışanlar ve ekipler oluşturulmasını hedeflemektedir.

İŞE ALIM KRİTER VE SÜREÇLERİ

SOM A.Ş.’de seçme ve yerleştirme süreci; vizyonumuz, misyonumuz, hedef ve kurum kültürümüze uygun temel özelliklerle, pozisyona ait özelliklere göre seçilmiş en uygun adayları SOM A.Ş. ailesine dahil etmektir.

Açık pozisyonlara başvuran kimseler için yetkinlik, deneyim ve referanslar baz alınarak değerlendirme süreci başlatılır.

Tüm başvurular, İnsan Kaynakları veri tabanına kaydedilmekte ve titizlikle incelenmektedir. Başvuru anında açık bir kadro olmasa da, yapılan tüm başvurular rutin olarak gözden geçirilir gerekli durumlarda mülakatlara davet edilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Seçme ve yerleştirme sürecinde İnsan Kaynakları veritabanında yapılan aramalar sonucu adayların her pozisyon için ihtiyaç duyulan aday profiline uygunlukları, gerekli özelliklere sahip olup olmadıkları tespit edilmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR

2021 Satış Planlama Uzmanı